Depilacja laserowa nowa

Plusy depilacji laserowej

Depilacja laserowa aktualnie jest niezmiernie popularnym sposobem na radzenie sobie z wyrastającymi włoskami na ciele. Coraz więcej ludzi, a przede wszystkim dam decyduje się na wykupienie takiego zabiegu. Jej rozgłos wiąże się z niewątpliwymi zaletami, jakimi można ją określić. Posiada on bardzo dużo plusów, dzięki którym uzyskuje z dnia na dzień, co chwila więcej sprzymierzeńców.

 W szczególności jedną z ważniejszych cech depilacji laserowej, jest to, że jest ona niezmiernie skuteczna. Wiąże się to z faktem, że laser wykorzystywany w niniejszym zabiegu usuwa włoski podskórnie, a nie tylko i wyłącznie te, które są widoczne na ciele. W związku z tym, po wnikliwym przeprowadzeniu zabiegu, na skórze nie ma widocznych jakichkolwiek włosków. Dokładność tej metody w dużej mierze przekracza pozostałe obecnie osiągalne na rynku. Włoski są rzeczywiście wypalane przez dostosowany do tego laser. Zatem nie ma możliwości ominięcia któregokolwiek, jeżeli zabieg jest wykonywany przez osobę posiadającą właściwe umiejętności a także doświadczenie w jego przeprowadzaniu.

 Inną z pewnością istotną zaletą odróżniającą depilacje laserową spośród pozostałych sposobów , jest jej wytrzymałość. Raz wyeliminowane włoski nie odrastają nawet przez parę lat. Istotnie jest to uzależnione od osobistych predyspozycji organizmu. Depilacje wykonywane przy użyciu innych metod mają trwałość maksymalnie do paru miesięcy. Decydując się na zabieg depilacji laserowej spokój ma się przez parę lat. Niekiedy nawet zdarza się tak, że włoski nie odrosną już nigdy.

 Oprócz tego jeżeli pacjent poddający się zabiegowi stosuje się do wskazań osoby wykonującej zabieg, to skutki uboczne prawie, że nie występują w żadnym możliwym przypadku. Naturalnie mowa w tym miejscu o zabiegach wykonanych prawidłowo, przez osoby posiadające stosowną wiedzę oraz doświadczenie w tym temacie. Jedynym po przeprowadzeniu zabiegu jest to, że nie da się przez pierwszy tydzień opalać miejsc, na których włoski były usuwane laserowo. Niezwykle istotne jest stronienie od słońca przez mniej więcej trzy tygodnie po dokonaniu zabiegu. Ponadto nie powinno się stosować jakichkolwiek kremów na miejsca depilowane, w których skład wchodzi alkohol, albo innego typu środki drażniące. W wyniku ich stosowania mogą pojawić się rany. W związku z tym nadzwyczaj istotne jest stosowanie się do zasad, o których musi zawiadomić nas lekarz po zabiegu. Ponadto w czasie jego przeprowadzania nie mogą występować żadne rany na miejscach, które wydepilować. Laser może dodatkowo je podrażnić i spowodować nasilenie się takich ran. Warto zatem o tym pamiętać. Możliwość komentowania jest wyłączona.